kde nas najdete

Adresa
Zámek 1/21
Lysá nad Labem 289 22

IČ: 495 34 963

č.ú.: KB – 19530191/0100

ID - Datová schránka: xuvkhzj

Telefon - ústředna
+420 325 551 067

E-mail
info@dnz-lysa.cz

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz

(11.10.2019) Pěvecký sbor Quantumtet

Pěvecký sbor Quantumtet

Popis akce

HUDBA SE USMÍVALA

Na pozvání ředitele Domova na zámku se rozezněl Šporkův sál krásným zpěvem. Zřejmě se stane pravidlem, že na vystoupení pěveckého sboru Quantumtet se nebudou dostávat židle. Program vyvolává úžasnou náladu, je různorodý od swingu přes gospel až po popovky. Na lidovou notu jsem nezapomněl, v písni Na tom bošileckým mostku se aranžér rytmicky vyřádil a sbor to (podle mého dojmu) zvládl perfektně. Aranže vůbec jsou silnou stránkou repertoáru, rytmicky i vyrovnaností hlasů. Závěr pořadu okořenila desítka „strýců“, v šibalském provedení za ženskými nezaostali. Scénář vtipně zařadil „mužský kankán“, který v dalších reprízách určitě zprecizní. Při poslechu a pohledu na soubor mě napadá věta, kterou jsem vyčetl v monografii světové zpěvačky Jarmily Novotné : hudba se má usmívat ! Tak tohle koncert splnil dokonale.

Ing. Bohumil Kolací

 

Fotogalerie

Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.