kde nas najdete

Adresa
Zámek 1/21
Lysá nad Labem 289 22

IČ: 495 34 963

č.ú.: KB – 19530191/0100

ID - Datová schránka: xuvkhzj

Telefon - ústředna
+420 325 551 067

E-mail
info@dnz-lysa.cz

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz

(04.10.2016) Den otevřených dveří - Lázeňský den

Den otevřených dveří - Lázeňský den

Popis akce

V úterý 4. 10. 2016 bylo možné navštívit náš domov prostřednictvím Dne otevřených dveří. Zájemci o naši službu se tak mohli seznámit s „životem na zámku“. Poseděli v zámecké kavárně, dozvěděli se spoustu potřebných informací. Prohlédli si náš domov a také se mohli zapojit do aktivizačních činností. Našimi velkými pomocníky byly studenti SOŠ a SOU TOS Čelákovice a OHS Turnov. Bylo možné využít dovedností, které se ve školách učí. Celá akce byla nazvána Lázeňským dnem. Dárkem pro seniory byly bezplatné služby kadeřníka, dále manikúra, pedikúra, líčení, obličejová masáž. Oblíbené byly služby optika. Bylo možné si nechat, pomocí ultrazvuku, vyčistit brýle, provést drobné opravy, ale také si pomocí počítačové grafiky nechat navrhnout typ a tvar brýlí na míru podle pořízených fotografií obličeje. Studentům a jejich pedagogům moc a moc děkujeme za jejich vstřícnost a profesionální přístup.

 

Fotogalerie

Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.