kde nas najdete

Adresa
Zámek 1/21
Lysá nad Labem 289 22

IČ: 495 34 963

č.ú.: KB – 19530191/0100

ID - Datová schránka: xuvkhzj

Telefon - ústředna
+420 325 551 067

E-mail
info@dnz-lysa.cz

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz

(12.12.2014) Zimní setkání v zámeckém parku aneb Úcta k historické kráse

Zimní setkání v zámeckém parku aneb Úcta k historické kráse

Popis akce

12. 12. 2014 se už po jedenácté konalo „Zimní setkání v zámeckém parku aneb úcta k historické kráse“, které pořádá náš domov ve spolupráci s Městem Lysá nad Labem a Spolkem rodáků a přátel města Lysá nad Labem.

Setkání se účastní nejen klienti našeho domova, ale vzhledem k integraci i široká lyská veřejnost. Tradičně se seznamujeme, co se za uplynulý rok podařilo opravit, zrestaurovat, obnovit či zachránit.

Zástupci města Lysá nad Labem a Národního památkového úřadu nás seznámili s probíhajícím projektem rekonstrukce klášterních teras, s přípravou rekonstrukce Muzea B. Hrozného. Po odborném výkladu se uskutečnil koncert smíšeného pěveckého sboru „HLAHOL“ z Nymburka. V režii našeho domova bylo pak přátelské posezení s občerstvením v zámecké kavárně. Vůně vánočky a „veselého čaje“ či dobré kávy jen podpořila atmosféru celého večera.

Za rok opět nashledanou.

 

Fotogalerie

Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.