kde nas najdete

Adresa
Zámek 1/21
Lysá nad Labem 289 22

IČ: 495 34 963

č.ú.: KB – 19530191/0100

ID - Datová schránka: xuvkhzj

Telefon - ústředna
+420 325 551 067

E-mail
info@dnz-lysa.cz

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz

(11.12.2015) Zimní setkání aneb Úcta k historické kráse 2015

Zimní setkání aneb Úcta k historické kráse 2015

Popis akce

V pátek 11. 12. 2015 se zaplnil sál na 1. patře jak našimi klienty, tak návštěvníky z řad veřejnosti. Již tradičně se konalo „Zimní setkání aneb úcta k historické kráse“. Každoročně se tak společně scházíme s „povídáním“ co se vše během roku podařilo v oblasti obnovy kulturních památek v Lysé nad Labem. Mgr. Eva Zápalková z Národního památkového ústavu si připravila spoustu informací k projektům „Rekonstrukce klášterních teras“ , ležících v bezprostřední blízkosti areálu našeho domova a také k projektu „Rekonstrukce Muzea B. Hrozného“. Dozvěděli jsme se zajímavosti prostřednictvím fotografií a odborného výkladu. Pak následoval kytarový koncert hudebního pedagoga, skladatele a autora několika aranžmá jak v České republice, tak i v zahraničí, pana Lukáše Sommera. Celý večer jsme zakončili přátelským posezením v naší zámecké kavárně i s předvánočním občerstvením.

 

Fotogalerie

Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.