kde nas najdete

Adresa
Zámek 1/21
Lysá nad Labem 289 22

IČ: 495 34 963

č.ú.: KB – 19530191/0100

ID - Datová schránka: xuvkhzj

Telefon - ústředna
+420 325 551 067

E-mail
info@dnz-lysa.cz

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz

(22.03.2014) Křeslo pro hosta

Křeslo pro hosta

Popis akce

V sobotu 22. března jsme v Domově Na Zámku v Lysé nad Labem uspořádali první přátelské posezení v rámci projektu ,,Křeslo pro hosta“. Našimi hosty byla patronka domova, herečka a dabérka paní Růžena Merunková a její manžel, herec a malíř pan Miloš Hlavica. Paní Merunková se v Lysé nad Labem narodila a má k ní vřelý vztah. Ráda se sem vrací a vzpomíná na léta zde prožitá. Na akci byla pozvána i široká veřejnost, a tak mezi publikem, které zaplnilo sál do posledního místa, bylo mnoho kamarádů a spolužáků, se kterými paní Merunková vyrůstala. Atmosféra byla velice přátelská a emotivní.

Během téměř dvouhodinového posezení jsme se z poutavého vyprávění dozvěděli mnoho zajímavostí z jejich profesního i soukromého života. Na závěr nám prozradili, že v letošním roce oslaví 50. výročí sňatku. K tomuto významnému jubileu jsme jim ze srdce popřáli vše nejlepší a po zaznění jejich zamilované písničky jsme se všichni rozešli s pocitem krásně stráveného odpoledne s milými lidmi, jakými paní Merunková a pan Hlavica bezesporu jsou.

 

Fotogalerie

Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.