kde nas najdete

Adresa
Zámek 1/21
Lysá nad Labem 289 22

IČ: 495 34 963

č.ú.: KB – 19530191/0100

ID - Datová schránka: xuvkhzj

Telefon - ústředna
+420 325 551 067

E-mail
info@dnz-lysa.cz

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz

(09.09.2015) Kreslíme pro rekord

Kreslíme pro rekord

Popis akce

Kreslíme pro rekord. Takový byl název akce, kterou jsme dne 9. září 2015 společně připravili se Střední školou oděvního a grafického designu v Lysé nad Labem. Šlo o zápis do Knihy rekordů Agentury Dobrý den.

Pokus proběhl na základě součtu registrovaných příchozích. Zapsáni byli ti, kteří byli ve stanovený čas na nádvoří našeho zámku a aktivně kreslili budovu zámku v Lysé nad Labem libovolnou technikou na výkres velikosti A3. Akce se mohl zúčastnit každý. Partnerem bylo i Město Lysá nad Labem, mediálními partnery bylo Rádio Region a Nymburský deník, MF Dnes. Vzniklé kresby byly vystaveny na Happeningu na Masarykově ulici a Husově náměstí v Lysé n. L., a to 13. 9. 2015. Výtěžek z prodeje kreseb bude věnován našemu domovu a použit na nákup vybavení a pomůcek pro klienty domova. Děkujeme i sponzorům: BONNO GASTRO SERVIS s.r.o., T. Müller – prodej masa a uzenin, Město Lysá nad Labem.

Rekord byl zaregistrován v počtu 275 kreslících osob. Děkujeme všem, kteří se této ojedinělé akce zúčastnili.

 

Fotogalerie

Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.